,
Twój koszyk (0)

RATY

Bank z którym współpracujemy to:

 


Oprocentowanie wynosi 0,5% miesięcznie – to znaczy – do kwoty kredytowanej doliczane jest tyle procent na ile rat jest kredyt.
Możliwy okres kredytowania wynosi od 4 do 36 miesięcy.

 

10 i 20 rat 0% - zakup wybranych marak po cenach detalicznych (oznaczone opisem Raty 20x0% 10x0%). O szczegóły prosimy pytać sprzedawców.

 

Procedura ratalna może być przeprowadzona ONLINE. W tym celu należy pobrać poniższy wniosek ratalny, wypełnić a następnie przesłać na adres sklep@audioswiat.pl  Nasz pracownik wprowadza na podstawie wniosku dane do systemu bankowego. Po otrzymaniu odpowiedzi z banku dział handlowy kontaktuje się telefonicznie w celu uzgodnienia terminu podpisania umowy ratalnej i wydania zamówionego sprzętu.

 

Na chwilę obecną zaświadczenie o zarobkach nie jest wymagane w banku Santander, do określonej kwoty. Jednak nie możemy zagwarantować, że po weryfikacji bank nie będzie wymagał takiego zaświadczenia.

 
Dokumentem potwierdzającym dochód może być:


*w przypadku umowy o pracę:


- zaświadczenie z pracy o zarobkach.


*w przypadku działalność gospodarcza:

 
- wpis do ewidencji wydany od 01.01.2008r. wraz z podpisem czytelnym klienta i datą
- trzy ostatnie składki Zus 51 i 52
- dokument pozwalający na ustalenie dochodu  np. wydruk z książki przychodów i rozchodów narastająco z podsumowaniem przychodów i kosztów lub np. zaświadczenie o dochodzie wystawione przez księgową/biuro rachunkowe o wysokości śreniego dochodu


* w przypadku renty lub emerytury

- zaświadczenie z nazwą płatnika oraz numerem świadczenia.

 

Pobierz wniosek ratalny.

 

Dział handlowy
Godziny otwarcia
Pon - Pt: 11.00 - 19.00
Sob: 11.00 - 13.00
Piotr Kosierkiewicz
505 609 690   piotr@audioswiat.pl
 
501 815 882   biuro@audioswiat.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies),dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.

Ukryj komunikat